Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

K3 NIERUCHOMOŚCI

Aleja Jana Pawła II 80/E12 Warszawa

Mapa

512 116...

512 116 301

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Ewa Składzień
  • Konrad Jurak
  • Mateusz Słodziak
  • +5

Chcesz sprzedać nieruchomość?

85

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia K3 NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

3 100 zł44,93 m² 69 zł/m²

Piotr Zakrzewski

Piotr Zakrzewski

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i przytulne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją o pow. 45m2. Budynek zaledwie 200 m od Metra Młynów, zielona...

Szczegóły ogłoszenia

45,11 zł/m²266 m² 12 000 zł

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy lokal biurowy położony na I oraz II piętrze przy ul. Polnej 61 w Toruniu. Nieruchomość posiada niezależne...

Szczegóły ogłoszenia

48,67 zł/m²133,55 m² 6 500 zł

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze przy ul. Polnej 61 w Toruniu. Nieruchomość posiada niezależne wejście. Przed...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł127,33 m² 6 675,57 zł/m²

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego. Cena...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł147,60 m² 6 436,31 zł/m²

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży ciche i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2, znajdujące się w budynku będącym częścią inwestycji "mój...

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł42,80 m² 16 985,98 zł/m²

Paweł Postowicz

Paweł Postowicz

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska,...

Szczegóły ogłoszenia

890 910 zł31,26 m² 28 500 zł/m²

Katarzyna Mikucka

Katarzyna Mikucka

 

Piętro:15/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 31,26m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Karczewizna (gm. Łochów ) Cicha, spokojna okolica. 500m do Liwca. Powierzchnia 3000m2, szerokość 20m, długość...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł65 m² 3 307,69 zł/m²

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 50 m2, wybudowany w 2015 r. w technologii kanadyjskiej w miejscowości Budy Wielgoleskie, gm....

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł280 m² 5 210,71 zł/m²

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Gotowa inwestycja deweloperska - sulejówek Rozpoczęta budowa bliźniaka. Aktualnie stan surowy otwarty. Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska -...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

Michał Trocha

Michał Trocha

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka w Centrum Warszawy, przy ul. Smoczej. Opis: nieruchomość mieści się na ósmym piętrze w wyremontowanym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 190 m , położony w spokojnej części miasta - ul. Kapitana Jana Jabłonowskiego 5...

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł37 000 m² 150 zł/m²

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt przemysłowo-usługowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 63 i bliskiej odległości od nowego odcinka...

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł134 m² 5 559,70 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny segment usługowo- handlowy o łącznej powierzchni 134 m2, usytuowany w ścisłym Śródmieściu Ostrołęki....

Szczegóły ogłoszenia

1 294 900 zł82,50 m² 15 695,76 zł/m²

Daria Frączek

Daria Frączek

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie, z 2 balkonami 600 m od stacji metra Bemowo - ulica Pełczyńskiego 137. Nowocześnie...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,58 m² 8 645,53 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ul. Szerokiej. Mieszkanie cechuje się bardzo praktycznym i wygodnym...

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł36 m² 16 388,86 zł/m²

Daria Frączek

Daria Frączek

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie...

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 500 m² 19,71 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży : Działki w miejscowości Stoczek ( pow. węgrowski) Pięknie położone, otoczone lasem, z dala od ruchliwej drogi w otulinie...

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Do sprzedaży : Dom wolnostojący w miejscowości Leśniki gm. Korytnica, godzinę jazdy autem z Warszawy. Dom budowany w latach 80....

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł76 m² 5 855,26 zł/m²

Dorota Rakfalska

Dorota Rakfalska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3-pokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie na 1-szym piętrze w ocieplonym budynku. Znajduje się w bardzo dobrym pod względem komunikacyjnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 989 zł38 m² 15 526,03 zł/m²

Daria Frączek

Daria Frączek

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

653 800 zł41,12 m² 15 899,81 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odstąpienia w formie cesji mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią o łącznej powierzchni 41,12 m2 w powstającej inwestycji Rytm...

Szczegóły ogłoszenia

517 798 zł2 602 m² 199 zł/m²

Daria Frączek

Daria Frączek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 2602 m - ul. Janiszewska w Radomiu, osiedle Młynek Janiszewski Lokalizacja: działka położona...

Szczegóły ogłoszenia

184 800 zł616 m² 300 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 616 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz), zlokalizowana w spokojnej okolicy....

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł60 m² 17 983,33 zł/m²

Paweł Postowicz

Paweł Postowicz

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 972 m² 91,28 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka budowlana przy ul. 3 maja w Stoczku (pow. Węgrowski) Idealna działka do zabudowy jednorodzinnej. Działka nr 529/6 powierzchnia -...

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł38 m² 26 000 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł90 m² 1 544,44 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedaży: dom wolnostojący w miejscowości Międzyleś, gm. Miedzna , powiat Węgrowski. Dom o powierzchni 90 m2, kryty eternitem, składający...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł82,06 m² 15 840,85 zł/m²

Paweł Kaczor

Paweł Kaczor

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim przy ulicy Starowiejskiej 65a w Gdańsku z pięknym widokiem na Zatokę...

Szczegóły ogłoszenia

172 500 zł34 200 m² 5,04 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży: działki w miejscowości Twarogi pow. Węgrowski Działka nr 8 o powierzchni 1,35ha w cenie 10zł/m2 Działka nr 66...

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58,70 m² 12 419,08 zł/m²

Paweł Postowicz

Paweł Postowicz

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,73 m² 68,75 zł/m²

Mateusz Słodziak

Mateusz Słodziak

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem przytulne, funkcjonalne i ciche 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w klimatycznej kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

387 200 zł12 100 m² 32 zł/m²

Łukasz Lipiński

Łukasz Lipiński

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,21 ha położoną w miejscowości Czarna, gmina Stanisławów. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

1 079 999 zł130 m² 8 307,68 zł/m²

Daria Frączek

Daria Frączek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wolnostojący, położony w Radomiu w dzielnicy Kozia Góra ul. Przysuska 4 usytuowany na działce o powierzchni 560 m2. Dojazd na posesji...

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 315,79 zł/m²

Maciej Iwanejko

Maciej Iwanejko

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei...

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł900 m² 798,89 zł/m²

Łukasz Zawodniak

Łukasz Zawodniak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Węgrowie przy ul. Kilińskiego. Działka znajduje się praktycznie w centrum miasta....

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł28,78 m² 22 758,86 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości...

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł41,34 m² 20 295,11 zł/m²

Konrad Jurak

Konrad Jurak

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • ...
  • Następna
Zamknij